Neapsakoma galia jūsų kūnui ir sielai

Kūno puoselėjimo procedūra – vienas iš natūralių gydymo būdų. Jau seniai žmonės suprato lytėjimo, bei glostymo svarbą.

Klasikinė-segmentinė masažo procedūra


Idealiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą ar sunkų fizinį darbą. Kai visa įtampa susikaupia įvairiose vietose.Segmentinė procedūra atliekama gydymo ir profilaktikos tikslais. Procedūros metu yra veikiamos nervų šaknelės, kurios jungia valdymo centrus su vidaus organais. Masažuojamos nervų šaknelės siunčia signalus centrinei nervų sistemai, taip teigiamai veikdamos raumenis, vidaus organus, odą ir kitas kūno dalis.

Karštų lavos akmenų procedūra


Šios procedūros ypatybė – šilumos energijos naudojimas ir žmogaus kūno reflektorinių taškų spaudimas. Toks paveikimas atpalaiduoja raumenis, pasiekiamas nuskausminamasis poveikis. Audinių sušildymas sukelia kraujagyslių išsiplėtimą, įskaitant ir pačių mažiausių – kapiliarų. Tokiu būdu yra pagerinamas audinių aprūpinimas krauju, normalizuojasi deguonies pristatymas į juos ir nereikalingų produktų pašalinimas, o tai optimizuoja maitinimą ir medžiagų apykaitą.

Anticeliulitinė procedūra/ celo gelio įvyniojimas/Medaus procedūra


Reguliuoja limfinę sistemą, kraujotaką, skatina detoksikaciją, gydo celiulitą, koreguoja ir modeliuoja kūno linijas.Medus-unikalus energijos teikėjas, medus-maistas smegenims ir nervams, medus-efektyvi širdies apsauga, medus gydo odą ir palaiko jos jaunystę.Ši procedūra – nuostabus medaus, jo savybių ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odai ir visam organizmui.

Japoniška terapine(Kobido) veido masažo procedūra


KOBIDO metodika yra populiari ne tik dėl savo fiziologinio bet ir emocinio poveikio. Intensyvi procedūra bei speciali technika atpalaiduoja, pašalina įtampą, gerina savijautą bei pakelia nuotaiką. Dar vienas KOBIDO procedūros privalumas yra tas, kad specialistas kiekvienam individualiai, atsižvelgdamas į veido struktūrą, poreikius, būseną, gali parinkti masažo techniką, – šių yra visas arsenalas.

MasažasMažeikiuose.lt