Kūno puoselėjimo procedūros

Klasikinis-segmentinis masažas  (60 min./ 25 eur.)

Profesionaliai atliktas masažas ne tik teigiamai veikia Jūsų fizinę bei dvasinę savijautą, bet tuo pačiu padeda įveikti tam tikrus negalavimus bei pasiekti norimą rezultatą – atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nuima įtampą bei nuovargį, tonizuoja, detoksikuoja ar koreguoja kūno formas.

Galvos, sprando, pečių juostos masažas (40 min./15 eur.)

Galvos ir kaklo bei pečių juostos masažai veiksmingai šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, leidžia maksimaliai atsipalaiduoti ir ramina nervų sistemą.

Karštų lavos akmenų masažas (60 min./30 eur.)

Masažo karštais akmenimis pagalba sumažinamas nugaros bei kaklo skausmas, pagerėja kraujo cirkuliacija. Procedūra itin rekomenduojama esant artritui, osteoporozei, stresui ir įtampai, depresijai. Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas: detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės jausmą. Po masažo dar 2 – 3 dienas išlieka gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinė ramybė.

Anticeliulitinis celo gelio įvyniojimas ir limfodrenažas (80 min./35 eur.)

Tai pažangi odos procedūra su šildomuoju efektu. Procedūra efektyviai sprendžia celiulito pažeistos odos problemas, gerina odos elastingumą, aprūpina audinius deguonimi, todėl oda tampa lygesnė bei stangresnė.

Procedūra atliekama naudojant cello gelio preparatus, aktyvųjį anticeliulitinį koncentratą, o procedūros pabaigoje atliekamas lengvas limfodrenažo masažas, oda palepinama maitinamuoju alijošiumi.

Masažas su medumi (80 min./30 eur.)

Tai ypač efektyvus masažas, taikomas tam tikrų probleminių kūno sričių  šlaunų, sėdmenų ir pilvo  netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant specifinius masažo judesius, problemines kūno sritis išmasažuojant sušildytu natūraliu medumi, plekšnojant ir staigiais judesiais atitraukiant jį nuo odos. Tokiu būdu įšildomas ir atskiriamas gilesnis poodinis sluoksnis nuo paviršinio, suaktyvinama kraujotaka, pagerėja odos aprūpinimas deguonimi, mažėja riebalinės sankaupos.

Veido, kaklo ir dekoltė masažas (30 min./15 eur.)

Yra nuostabi geros savijautos procedūra, kuri maloniai ir veiksmingai puoselėja jūsų odą. Veido bruožai atsipalaiduoja, veido oda vėl tampa spindinti ir elastinga, įgauna ypatingą švytėjimą, jaunatviškumą ir stangrumą.

Japoniškas terapinis (kobido) veido masažas (60 min./25 eur.)

KOBIDO metodika yra populiari ne tik dėl savo fiziologinio bet ir emocinio poveikio. Intensyvi procedūra bei speciali technika atpalaiduoja, pašalina įtampą, gerina savijautą bei pakelia nuotaiką. Dar vienas KOBIDO procedūros privalumas yra tas, kad specialistas kiekvienam individualiai, atsižvelgdamas į veido struktūrą, poreikius, būseną, gali parinkti masažo techniką, – šių yra visas arsenalas.

Holistinis viso kūno masažas (120 min./45 eur.)

Tai daugybės skirtingų masažo rūšių sujungimas. Tai viso kūno atsipalaidavimo seansas. Pats žodis holistinis reiškia apimantis viską, sujungiantis atskirus veiksmus į visumą. Masažo metu pajusite harmoniją visame kūne. 

Viso kūno holistinis masažas atliekamas rankomis sutelkiant mintis į žmogų, kuris yra tuo metu masažuojamas. Masažas susideda iš kelių skirtingų technikų, kurios apjungiamos ir savaip padeda atskiroms kūno dalims. Atpalaiduojama veido, kaklo, stuburo sritis, o masažas užbaigiamas ties pėdomis. Veikiami tam tikri taškai.

MasažasMažeikiuose.lt